Regulamin pobytu w obiekcie Willa Davia

  1. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 10.00 ostatniego dnia pobytu (w dniu wyjazdu).
  2. Płatność za pobyt nie podlega zwrotowi w przypadku skrócenia pobytu.
   Opłata miejscowa jest wliczona w cenę pokoju.
  3. W obiekcie nie akceptujemy zwierząt. 
  4. W obiekcie w pomieszczeniach wspólnych oraz pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
  5. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 6.00 rano.
  6. Goście obiektu ponoszą odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone w pokojach oraz obiekcie. Szkoda oznacza zarówno zniszczenie lub uszkodzenie elementów wyposażenia pokoju jak ich utratę.
  7. W przypadku powstania szkody podczas pobytu, Gość jest zobowiązany do pokrycia kosztów jej naprawy. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice.
  8. Gość powinien zawiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody bądź też o jej stwierdzeniu.
  9. Goście zobowiązani są przechowywać klucz do pokoju z należytą starannością. W przypadku jego utraty, Goście zostaną obciążeni kosztami wysokości 100 PLN.
  10. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia pojazdu oraz mienia należącego do Gościa, jak również za rzeczy wartościowe pozostawione w pokojach.
  11. Goście zobowiązują się wykorzystywać obiekt jedynie do celów mieszkalnych – zabrania się organizowania imprez w obiekcie.
  12. W przypadku, gdy Gość w sposób znaczący narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, obiekt zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Gościowi pobytu i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres.
  13. Na terenie obiektu, włącznie z placem zabaw, za bezpieczeństwo własne oraz osob niepelnoletnich pozostających pod opieka dorosłych odpowiadają ich rodzice, bądź opiekunowie prawni.

Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy ponownie!